filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Ranking BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Czeskie Lwy
2024
http://filmovaakademie.cz/
Czeska Akademia Filmowa i Telewizyjna
Data wręczenia nagród:
9 marca
Czeski Lew
Najlepszy film
wygrane
Bracia
(2023)
Petr Bílek
nominacje
Przyszła w nocy
(2023)
Pavel Vácha
,
Jan Vejnar
,
Eva Pavlíčková
,
Šimon Dvořáček
,
Tomáš Pavlíček
Suppressed
(2023)
Jiří Tuček
Świt
(2023)
Matěj Chlupáček
,
Maja Hamplova
Tańcz, Matyldo
(2023)
Natasa Slavíková
Najlepsza aktorka
wygrane
[Simona Peková]
Simona Peková
jako Valerie w filmie
Przyszła w nocy
(2023)
nominacje
Tatiana Dyková
Bracia
(2023)
Jana Plodková
Suppressed
(2023)
Eliška Křenková
Świt
(2023)
Regina Rázlová
Tańcz, Matyldo
(2023)
Najlepszy aktor
wygrane
[Kryštof Hádek]
Kryštof Hádek
jako Standa Pekárek w serialu
Volha
(2023)
nominacje
Oskar Hes
Bracia
(2023)
Jan Nedbal
Bracia
(2023)
David Prachař
Citlivý člověk
(2023)
Karel Roden
Tańcz, Matyldo
(2023)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Milena Steinmasslová]
Milena Steinmasslová
jako Dana w filmie
Suppressed
(2023)
nominacje
Karolina Lea Novakova
Bracia
(2023)
Denisa Barešová
Jej ciało
(2023)
Annette Nesvadbova
Przyszła w nocy
(2023)
Martha Issová
Świt
(2023)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Tomáš Jeřábek]
Tomáš Jeřábek
jako Producent Horácek w serialu
Volha
(2023)
nominacje
Stefan Konarske
Bracia
(2023)
Jiří Rendl
Przyszła w nocy
(2023)
Václav Neužil
Punkt przywracania
(2023)
Antonio Šoposki
Tańcz, Matyldo
(2023)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Jan Vejnar, Tomáš Pavlíček]
Jan Vejnar
,
Tomáš Pavlíček
Przyszła w nocy
(2023)
nominacje
Tomáš Mašín
Bracia
(2023)
Tomáš Mašín
Suppressed
(2023)
Matěj Chlupáček
Świt
(2023)
Petr Slavík
Tańcz, Matyldo
(2023)
Najlepszy scenariusz
wygrane
Suppressed
(2023)
Alice Nellis
nominacje
Bracia
(2023)
Marek Epstein
Przyszła w nocy
(2023)
Jan Vejnar
,
Tomáš Pavlíček
Świt
(2023)
Miro Šifra
Tańcz, Matyldo
(2023)
Petr Slavík
,
Natasa Slavíková
Najlepsza muzyka
wygrane
Tańcz, Matyldo
(2023)
Michal Pavlíček
nominacje
Bracia
(2023)
Karel Havlicek
Citlivý člověk
(2023)
Pjoni
Punkt przywracania
(2023)
Jan Šléska
Świt
(2023)
Simon Goff
Najlepsza scenografia
wygrane
Punkt przywracania
(2023)
Ondrej Lipensky
nominacje
Bracia
(2023)
Milan Býček
Citlivý člověk
(2023)
Stella Šonková
Świt
(2023)
Henrich Boraros
Volha
(2023)
Jan Vlasák
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Punkt przywracania
(2023)
Filip Marek
nominacje
Bracia
(2023)
Friede Clausz
Citlivý člověk
(2023)
Dušan Husár
Suppressed
(2023)
Anna Smoroňová
Świt
(2023)
Martin Douba
Najlepszy dźwięk
wygrane
Punkt przywracania
(2023)
Lukas Ujcik
,
Jan Šulcek
,
Samuel Jurkovič
nominacje
Antek, Sławka i magiczne światło
(2023)
Péter Benjámin Lukács
Bracia
(2023)
Viktor Ekrt
,
David Titěra
Przyszła w nocy
(2023)
Michaela Patríková
Świt
(2023)
Peter Hilčanský
,
Pavel Rejholec
,
Tomáš Zůbek
Najlepszy film dokumentalny
nominacje
BLIX NOT BOMBS
(2023)
Radovan Síbrt
,
Greta Stocklassa
,
Alžběta Karásková
Moje nebe je horší než tvoje peklo
(2023)
Vojtěch Komrzý
,
Kateřina Dudová
Przyjezdni
(2022)
Veronika Lišková
,
Kristýna Michálek Květová
,
Martina Netíková
Najlepszy montaż
wygrane
Punkt przywracania
(2023)
Jarosław Kamiński
nominacje
Bracia
(2023)
Petr Turyna
Przyszła w nocy
(2023)
Jakub Vansa
Suppressed
(2023)
Michal Hýka
,
Filip de Pina
Świt
(2023)
Pavel Hrdlička
Najlepsza charakteryzacja
wygrane
Volha
(2023)
nominacje
Bracia
(2023)
Citlivý člověk
(2023)
Punkt przywracania
(2023)
Świt
(2023)
Najlepsze kostiumy
wygrane
Volha
(2023)
Vladimíra Fomínová
nominacje
Bracia
(2023)
Ján Kocman
Punkt przywracania
(2023)
Ivan Stekla
,
Eliška Krejzová
Służąca
(2022)
Katarina Bieliková
Świt
(2023)
Jarmila Dunderova
Najlepszy film telewizyjny lub mini serial
nominacje
Cesta do tmy
(2023)
Jiří Svoboda
Docent
(2023)
Jiří Strach
Najlepszy serial dramatyczny
wygrane
Volha
(2023)
Jan Pachl
,
Josef Viewegh
Najlepszy film animowany
wygrane
Antek, Sławka i magiczne światło
(2023)
Pavla Kubečková
,
Filip Pošivač
,
Jakub Viktorín
nominacje
Dede nie żyje
(2023)
Philippe Kastner
,
Tomáš Šimon
Electra
(2023)
Martin Vandas
,
Daria Kashcheeva
,
Zuzana Krivková
,
Marek Špitálský
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Kwalifikacje
(2022)
Jan Hecht
nominacje
Na zawsze razem
(2023)
Alžběta Málková
,
Anna Wowra
Ósmego dnia
(2023)
Tomáš Pertold
,
Kryštof Burda
,
Petr Pylypčuk
Nagroda Specjalna
Nagroda Magnezja dla najlepszego filmu studenckiego
wygrane
Electra
(2023)
Daria Kashcheeva
Electra myśli o swoich 10. urodzinach, łącząc wspomnienia z marzeniami. Zanurzona w swoim wewnętrznym świecie buduje relacje z ciałem i seksualnością.
nominacje
Dede nie żyje
(2023)
Philippe Kastner
Doprovázení
(2023)
Vojtěch Konečný
Na zawsze razem
(2023)
Anna Wowra
Ósmego dnia
(2023)
Petr Pylypčuk
Nagroda Publiczności
wygrane
Punkt przywracania
(2023)
Najlepszy plakat
wygrane
Suppressed
(2023)
nominacje
Brutalny upał
(2023)
Przyszła w nocy
(2023)
Świt
(2023)
Wyróżnieni w roku 2024
Punkt przywracania
(
5/9
)
Volha
(
5/6
)
Suppressed
(
3/8
)
Przyszła w nocy
(
2/9
)
Bracia
(
1/15
)
Tańcz, Matyldo
(
1/7
)
Electra
(
1/2
)
Antek, Sławka i magiczne światło
(
1/2
)
Kwalifikacje
(
1/1
)
Świt
(
0/13
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.